KULTURA

Nasza galeria
to równiez SZTUKA

Zobacz ostatnie wydarzenia kulturalne


Regulamin konkursu #AKTYWNIEwWAKACJE

Regulamin Konkursu „aktywnie w wakacje” zwany dalej „Regulaminem”   1. [Organizator]   Organizatorem Konkursu „aktywnie w wakacje” (dalej „Konkurs”) jest firma KSH Invest Sp. z o.o. z siedzibą w Śremie, przy ul. Rolnej 7a, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000382302, NIP 7851790460 (dalej: „Organizator”). Nagrody w Konkursie zapewnia firma…

Zobacz

Top Secret, piętro

Top Secret, piętro SALE Dodaliśmy NOWE produkty do naszego SALE do -70% >> Sprawdźcie już dziś, co NOWEGO dla Was przygotowaliśmy! 30% Kupuj całe stylizacje za jeszcze niższą cenę i skorzystaj z 30% rabatu na drugą sztukę z przeceny! To idealny moment by uzupełnić swoją wakacyjną walizkę❤ Zapraszamy do świata mody Top Secret.

Zobacz

Konkurs plastyczny z okazji Dnia Dziecka

Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym „Mój wymarzony Dzień Dziecka”. Do wygrania trzy zestawy „plażowe” ;), a w nich: duży dmuchany basen, piłka plażowa, zestaw zabawek do piasku! Regulamin na www.galeria-krotoszynska.com Powodzenia!  

ZobaczKultura

quote

Zależy nam aby klienci Galerii Krotoszyńskiej mieli możliwość czerpania korzyści nie tylko z możliwości robienia zakupów.
Dbamy również o zaspokojenie potrzeb sfery duchowej.
Organizujemy różnego rodzaju wystawy, wernisaże, koncerty na żywo, happeningi ekologiczne, pokazy mody.

Galeria Krotoszyńska jest jednym z elementów życia kulturalnego Krotoszyna.


KULTURA - to co zostaje, kiedy zapomnisz wszystko, czego się nauczyłeś.

Selma Lagerlöf - laureatka Nagrody Nobla w dziedzinie literatury