Numery tel. do poszczególnych sklepów

CCCCzak CafeDanHenDinoNeoNailEsotiqRTV Euro AGDFor MenKantorMikuśMonEwPepcoPionierPlus GSMRossmannSunset DesignSzachownica4yourphone.plTop Secret
                           
 

Informacje Kontaktowe:


Adres:

ul. Słodowa 13
63-700 Krotoszyn


Telefon (Biuro):

+48 62 720 40 84


Email:

biuro@galeria-krotoszynska.comTwoje imię i nazwisko:

Twój adres Email:

Temat wiadomości:

Napisz do nas:


Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez KSH Invest Sp. z o.o. swoich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy: - Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma KSH Invest Sp. z o.o. z siedzibą w Śremie, ul. Rolna 7a - W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem danych osobowych w firmie KSH Invest Sp. z o.o. jest nim Pan Łukasz Szafrański, adres e-mail: l.szafranski@proxicom.pl - Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie do celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Dane te zostaną usunięte z zasobów administratora niezwłocznie po udzieleniu Pani/Panu odpowiedzi (wyjątkiem jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych). - Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. - Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Podane informacje nie będą wykorzystywane do jakiegokolwiek profilowania.


Galeria Krotoszyńska jest kolejnym potwierdzeniem, że piękno konstrukcji i wyrafinowane technologie to pomnik możliwości wykonawców całego obiektu

Polityk z Krotoszyna

Dwukondygnacyjny budynek Galerii Krotoszyńskiej zbudowany został na terenie byłego browaru.
Architektura oraz cegła elewacyjna użyta do wykończenia doskonale komponuje się z budynkiem Starego Browaru i nawiązuje do charakteru tej części miasta.
Na terenie Galerii Krotoszyńskiej znajduje się obecnie ponad 20 różnych marek.