AKTUALNOŚCI

BIG STAR, parter

BIG STAR, parter Wyprzedaż do -50% w BIG STAR od 30 lipca. Skompletuj swój letni outfit o połowę taniej. Spraw sobie wakacyjny prezent, a nawet dwa. Do 5 sierpnia w BIG STAR 2 koszulki w cenie 90 zł.

Zobacz
Sunset Design, piętro

Sunset Design, piętro  

Zobacz
Regulamin konkursu #AKTYWNIEwWAKACJE

Regulamin Konkursu „aktywnie w wakacje” zwany dalej „Regulaminem”   1. [Organizator]   Organizatorem Konkursu „aktywnie w wakacje” (dalej „Konkurs”) jest firma KSH Invest Sp. z o.o. z siedzibą w Śremie, przy ul. Rolnej 7a, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000382302, NIP 7851790460 (dalej: „Organizator”). Nagrody w Konkursie zapewnia firma…

Zobacz
Top Secret, piętro

Top Secret, piętro Teraz znajdziesz jeszcze więcej produktów z obniżonych cenach. Poszerzamy FINAL SALE w Top Secret ❤ Stylizacje na spacer, pobyt w domu czy weekendowy wyjazd za miasto? Wszystkie kupisz z rabatem aż do -70%! Zapraszamy do świata mody Top Secret.  

Zobacz
BIG STAR, parter

BIG STAR, parter Nic nie podkreśla spodni tak dobrze jak pasek. Teraz w BIG STAR, przy zakupie spodni lub szortów, dostaniesz na niego 20% rabatu. Zapraszamy!

Zobacz
Szachownica, piętro

Szachownica, piętro

Zobacz
Top Secret, piętro

Top Secret, piętro Final SALE w Top Secret czas start! Już taniej nie będzie! Najlepsze perełki w SALE czekają na Ciebie ❤

Zobacz
BIG STAR, parter

BIG STAR, parter Wakacyjna promocja w BIG STAR. Do 25 lipca asortyment z letniej kolekcji z 20% rabatem! Zapraszamy do sklepu BIG STAR oraz na bigstar.pl.

Zobacz
PEPCO, parter

PEPCO, parter Miękkie i eleganckie ręczniki!

Zobacz
Top Secret, piętro

Top Secret, piętro SALE Dodaliśmy NOWE produkty do naszego SALE do -70% >> Sprawdźcie już dziś, co NOWEGO dla Was przygotowaliśmy! 30% Kupuj całe stylizacje za jeszcze niższą cenę i skorzystaj z 30% rabatu na drugą sztukę z przeceny! To idealny moment by uzupełnić swoją wakacyjną walizkę❤ Zapraszamy do świata mody Top Secret.

Zobacz

Galeria Krotoszyńska jest kolejnym potwierdzeniem, że piękno konstrukcji i wyrafinowane technologie to pomnik możliwości wykonawców całego obiektu

Polityk z Krotoszyna -