AKTUALNOŚCI

Urodzinowa Niedziela 26 maja 2019

Zobacz
Szachownica, piętro

Zobacz
RTV EURO AGD, piętro

Rozłóż zakupy na 10 lub 20 rat 0% z odroczeniem, pierwszą ratę zapłacisz dopiero we wrześniu! Nie poniesiesz żadnych kosztów z tego tytułu. RRSO wynosi 0%. Wybierz dowolny produkt o wartości powyżej 300 zł i złóż zamówienie w dogodny dla Ciebie sposób (w sklepie stacjonarnym, w internecie bądź przez telefon).  

Zobacz
Konkurs plastyczny „Moja Galeria”

Regulamin konkursu plastycznego „Moja galeria” 1 Organizatorem Konkursu jest firma KSH Invest Sp. z o.o. z siedzibą w Śremie przy ul. Rolnej 7a, będąca właścicielem Galerii Krotoszyńskiej znajdującej się przy ul. Słodowej 13 w Krotoszynie. 2 Celem Konkursu jest przedstawienie przez uczestników wymarzonej galerii handlowej. 3 Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku od 3 do 13 lat z podziałem na 3 grupy wiekowe:…

Zobacz
Szachownica, piętro

Od dziś w Szachownicy obowiązuje nowy Szachomat. W dniach 6-10 maja za zakup bluz damskich oddajemy aż 30% na kartę lojalnościową Szachomat. 

Zobacz
Urodzinowy Plebiscyt Ulubiony Sklep w GK

Zobacz
RTV EURO AGD, piętro

RTV EURO AGD, piętro Czy wiesz, że kupując w RTV EURO AGD telewizor, pralkę czy smartfona możesz skorzystać z różnorodnych usług? Wniesienie sprzętu, proste raty 0% czy ochronna folia na Twój telefon – mamy to wszystko! Zobacz przykładowe produkty z gazetki, do których możesz teraz dobrać nasze usługi 25% taniej! Sprawdź http://bit.ly/EuroUslugi_Taniej_eurocompl Promocja obowiązuje od 23 kwietnia do 6 maja.

Zobacz
Zmiana godzin otwarcia

Zobacz
Życzenia Wielkanocne

Zobacz
Szachownica, piętro

Nowy Szachomat! Od dziś do soboty (20.04) za zakup koszul męskich i chłopięcych oddajemy 30% na kartę lojalnościową.

Zobacz

Galeria Krotoszyńska jest kolejnym potwierdzeniem, że piękno konstrukcji i wyrafinowane technologie to pomnik możliwości wykonawców całego obiektu

Polityk z Krotoszyna -